Hakkımızda

               

        ÜZSAN SANAYİ TİCARET
 Lazer sistemleri,  Hediyelik, Reklam ve Promosyon, imalat ve pazarlama
Lazer sistemleri faaliyetleri, çeşitli lazer markalama ve gravürleri, Reklam ve promosyon ürünleiri, Hediyelik eşyalar, Mobilya aksesuvarları ve süslemesi, Textil lazer işleri, imalat ve fason işçilikleri. 
 Firmamız 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır.Lazer Sistemleri, Hediyelik Ürünler, Reklam ve promosyon alanlarında faaliyet göstermektedir. 
  Hediyelik ürünler, promosyon   gravürler ve işlemeleri, ahşap, deri, kumaş, cam, mermer, eloksal, vs. oyma kesim ve nakış lazer sistemleri ile yapılmaktadır.Her zaman yeni tasarımlarla önde olmuştur.Kalite, dürüstlük her zaman ön plandadır. İmalat ve fason işçilik yapılmaktadır. 
 

Firmamızın ÜZÜMLÜ SİLAH FABRİKASI ismi ile bir bağlantısı yoktur, Firmamızın silah imalatı yoktur, Bu isimle bizi aramayınız

 
      VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ
  ÜZSAN sanayi ticaret,  sektöründe lider bir firma haline gelmeyi hedeflemektedir. Küresel koşullarda öncelikli bir firma haline gelebilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ürünler üretmeye, hizmet ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir.
 
 
Kaliteli hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile üretilen, iç pazarda hakettiği yeri bulmuş ürünlerimizin dış pazarda rekabet yaratacak konuma gelmesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı misyon edindik. Hedefimiz, kalite ve hizmet anlayışı ile  hedeflediği konuma gelmektir. 
 
Uygun fiyat, karşılıklı güven ve kalitede süreklilik bizim dünyaya, bakış açımızdır.
 
 
  ÜZSAN sanayi ticaret
UZSAN: kelime anlamı nedir?  Becerisi ve diğer iyi nitelikleriyle tanınan.
 
http://uzsan.com.tr/
https://uzsan-sanayi.ticiz.com/
https://twitter.com/uzsanuzumlu
https://www.xing.com/group-58630.c7699f(AIM)
https://www.facebook.com/uzsanuzumlu?ref=tn_tnmn